bezplatná linka

800 174 555

Pomohli jsme

Jablonec nad Nisou, paní Petra

Jablonec nad Nisou, paní Petra

Za paní Petru jsme vypláceli celkem šest exekucí v celkové hodnotě 127.000 Kč. Na přefinancování se nám podařilo zprostředkovat nebankovní úvěr se splátkou 3.700 Kč/měs.

Manželé Ch., Praha

Praha, Manželé Ch.

Za manžele Ch. jsme vypláceli exekuci vzniklou z nevypořádaného dědictví ve výši skoro 350.000 Kč. Exekuce byla uvalena na byt v Praze a chalupu na Turnovsku. Na vyplacení exekuce stačil prodej chalupy, na kterou stejně jezdili jen zřídka.

Liberec, pan Pavel

Liberec, pan Pavel

Pan Pavel si přinesl ze svého skončeného podnikání exekuce v celkové výši 1.236.000 Kč. Exekuce vázly na bytu 3+1 na libereckém sídlišti. Na přefinancování nebyl prostor, proto se přistoupilo k prodeji bytu, který se nakonec prodal za 1.500.000 Kč. Pan Pavel se tímto zbavili všech dluhů a ještě mu zbylo na zaplacení kauce a dozařízení nájemního bytu, který jsme mu pomohli zajistit. Kdyby pan Pavel prodejem bytu svou situaci nevyřešil a nechal exekutora byt vydražit, stejně by o něj přišel a ještě by mu zbylo odhadem 300.000 Kč dluhů.

Karlovy Vary, paní Zdena

Karlovy Vary, paní Zdena

Exekuce v celkové výši 480.000 Kč, které vznikly po rozvodu s manželem se podařilo vyplatit z hypotečního úvěru, který poskytla Hypoteční banka a.s. na sestru paní Zdeny. Úvěr je na patnáct let se splátkou 3.476 Kč/měsíčně.

Manželé P., Praha

Praha, Manželé P.

Paní P. před několika lety těžce onemocněla. Díky své nemoci přišla o práci a z toho důvodu se společně s manželem dostali do problémů se splácením hypotéky. Hypotéka byla  na velký byt, který navíc vyžadoval velké náklady na provoz a z toho důvodu na ně byla uvalena exekuce. Za manželé P. jsme exekuci v hodnotě 1.300.000 Kč vyplatili. Následně jsem jim pomohli byt výhodně prodat a zároveň koupit byt menší, který vyžaduje nepoměrně menší náklady na provoz. Manželé P. se tímto vyhnuli hrozící dražbě. Svůj původní, zbytečně velký byt, prodali za maximálně možnou cenu, zbavili se hypotéčního úvěru a rapidně tím snížili své náklady na bydlení.

obr4

Olomouc, pan Martin

Pan Martin se rozhodl pomoci svému synovi, na kterého byly uvaleny exekuce v hodnotě 550.000 Kč. Exekuce jsme vyplatili v plné výši, ale bohužel věk pana Martina a zadluženost jeho syna neumožnila řešit vzniklý problém pomocí hypotéčního úvěru. Rozhodli jsme se velký rodinný dům ve vlastnictví pana Martina, ve kterém byly tři bytové jednotky, změnit prohlášením vlastníka na dům bytový a jeden z bytů následně prodat. Peníze utržené z prodeje bytu stačily na vyřešení všech finančních problémů rodiny pana Martina.

obr7

Rokycany, paní Helena

Za paní Helenu jsme vypláceli exekuci ve výši 300.000 Kč. Exekuce vznikla nesplácením leasingu na její nové auto. K vyplacení exekuce stačilo, že si dcera paní Heleny vzala americkou hypotéku od České spořitelny a.s. Do zástavy pro účely hypotéčního řízení byl použit byt ve vlastnictví paní Heleny.

bezplatná linka

800 174 555

Úspěšně jsme pomohli již 326 klientům a ušetřili jim přes 127 miliónů Kč. Pomůžeme i vám.

Log in

create an account