bezplatná linka

800 174 555

Prodej nemovitosti v exekuci

Nemovitost postižená exekucí se v podstatě prodat nedá. Proto, aby se dala prodat (prodejem je myšlen převod vlastnického práva provedený katastrálním úřadem), je nezbytné všechny exekuce vyplatit. Exekuce jsme schopni vyplatit do 24 hodin od osobní schůzky, vše záleží na tom, jak rychle se nám podaří od příslušných exekutorů získat potřebné informace. Naše služby poskytujeme fyzickým osobám nepodnikatelům, fyzickým osobám podnikatelům i právnickým osobám.

Pro naše klienty máme připraveno kompletní řešení problému, které spočívá v několika krocích:

 

rozbor Vaší situace

Na základě informací, které od Vás získáme, a to buď po telefonu, emailem, z kontaktních formulářů na webových stránkách nebo při osobní schůzce, Vám navrhneme způsob řešení.

 

zašleme Vám plné moci

Plné moci slouží pro získání přesného vyčíslení Vašich závazků od exekutorů a finančních institucí. Pošleme Vám je emailem nebo poštou. Plné moci musí být s úředně ověřeným podpisem. Ty je možno ověřit na poště, obecním úřadě nebo u notáře.

 

provedeme tržní ocenění nemovitosti

Náš vyškolený interní znalec provede obhlídku nemovitosti a určí její tržní cenu. Prohlídka nemovitosti je zdarma a trvá přibližně třicet minut. Při prohlídce si vyzvedneme ověřené plné moci.

 

zajistíme vyčíslení Vašich závazků

Na základě Vámi udělené plné moci zjistíme od příslušných exekutorů skutečné zůstatky Vašich závazků. Na základě zjištěných informací Vám zašleme kalkulaci nákladů.

 

 příprava a podpis smluvních dokumentů

Na základě získaných informací vypracujeme Smlouvy o zápůjčce, Smlouvy o zřízení zástavního práva a případně Smlouvy o zprostředkování prodeje. Náhled smluvní dokumentace Vám zašleme k prostudování před jejím podpisem.

vyplacení exekucí

Po podpisu smluvních dokumentů uhradíme Vaše závazky příslušným exekutorům a na místně příslušný katastrální úřad vložíme dokumenty o ukončení exekucí a Smlouvu o zřízení zástavního práva.

prodej nemovitosti

Vaši nemovitost prodáme za maximální možnou cenu. Využíváme sítě obchodních zástupců, kteří působí na území celé ČR. Vaši nemovitost bude nabízet, včetně naší realitní kanceláře, také další realitní kancelář, kterou si sami vyberete. Tímto budete mít prodej stále pod kontrolou. Provizi za prodej nemovitosti uhradíte té realitní kanceláři, která prodej uskuteční.

U nás se držíme okřídleného rčení „za zeptání nic nedáš“. To u nás platí doslovně. Proto nás v případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat na bezplatné lince
800 174 555 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

bezplatná linka

800 174 555

Úspěšně jsme pomohli již 326 klientům a ušetřili jim přes 127 miliónů Kč. Pomůžeme i vám.

Log in

create an account