bezplatná linka

800 174 555

Výkup nemovitosti v exekuci

Nemovitost postižená exekucí se v podstatě prodat nedá. Proto, aby se dala prodat (prodejem je myšlen převod vlastnického práva provedený katastrálním úřadem), je nezbytné všechny exekuce vyplatit. Exekuce jsme schopni vyplatit do 24 hodin od osobní schůzky, vše záleží na tom, jak rychle se nám podaří od příslušných exekutorů získat potřebné informace. Naše služby poskytujeme fyzickým osobám nepodnikatelům, fyzickým osobám podnikatelům i právnickým osobám.

Pro naše klienty máme připraveno kompletní řešení problému, které spočívá v několika krocích:

1rozbor Vaší situace

Na základě informací, které od Vás získáme, a to buď po telefonu, emailem, z kontaktních formulářů na webových stránkách nebo při osobní schůzce, Vám navrhneme způsob řešení.

 

 

7zašleme Vám plné moci

Plné moci slouží pro získání přesného vyčíslení Vašich závazků od exekutorů a finančních institucí. Pošleme Vám je emailem nebo poštou. Plné moci musí být s úředně ověřeným podpisem. Ty je možno ověřit na poště, obecním úřadě nebo u notáře.

 

 

4aprovedeme tržní ocenění nemovitosti

Náš vyškolený interní znalec provede obhlídku nemovitosti a určí její tržní cenu. Prohlídka nemovitosti je zdarma a trvá přibližně třicet minut. Při prohlídce si vyzvedneme ověřené plné moci.

 

 

6zajistíme vyčíslení Vašich závazků

Na základě Vámi udělené plné moci zjistíme od příslušných exekutorů skutečné zůstatky Vašich závazků. Na základě zjištěných informací Vám zašleme kalkulaci nákladů.

 

 

3 příprava a podpis smluvních dokumentů

Na základě získaných informací vypracujeme Kupní smlouvy. Náhled smluvní dokumentace Vám zašleme k prostudování před jejím podpisem.

 

 

12vyplacení exekucí a podpis smlouvy

Po podpisu smluvních dokumentů uhradíme Vaše závazky příslušným exekutorům a na místně příslušný katastrální úřad vložíme dokumenty o ukončení exekucí a Kupní smlouvu. Následně vyplatíme rozdíl v kupní ceně.

 

 

U nás se držíme okřídleného rčení „za zeptání nic nedáš“. To u nás platí doslovně. Proto nás v případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat na bezplatné lince
800 174 555 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

bezplatná linka

800 174 555

Úspěšně jsme pomohli již 326 klientům a ušetřili jim přes 127 miliónů Kč. Pomůžeme i vám.

Log in

create an account