Vyplatíme exekuci a výhodně ji vyřešíme

S vyplácením exekucí váznoucích na zadlužených nemovitostech všeho druhu máme bohaté zkušenosti. Nejdůležitější je nenechávat řešení exekuce na poslední chvíli. Vyčíslení exekucí trvá exekutorovi i několik dní, proto čím dříve budete řešit vyvázání z exekuce, tím větší je šance na vyřešení vašeho problému. Tou je půjčka na vyplacení exekuce.

Exekuci jsme schopni vyplatit do 24 hodin od osobní schůzky, vše záleží na tom, jak rychle se nám podaří od příslušných exekutorů získat potřebné informace. Po vyplacení exekuce zajistíme přefinancování vašeho závazku hypotečním úvěrem, úvěrem z nebankovního sektoru popř. nemovitost prodáme. Naše služby poskytujeme fyzickým osobám nepodnikatelům, fyzickým osobám podnikatelům i právnickým osobám.

Pro naše klienty máme připraveno kompletní řešení problému, které spočívá v několika krocích:

 

rozbor Vaší situace

Na základě informací, které od Vás získáme, a to buď po telefonu, emailem, z kontaktních formulářů na webových stránkách nebo při osobní schůzce, Vám navrhneme způsob řešení vašeho oddlužení exekuce.

zašleme Vám plné moci

Plné moci slouží pro získání přesného vyčíslení Vašich závazků od exekutorů a finančních institucí. Pošleme Vám je emailem nebo poštou. Plné moci musí být s úředně ověřeným podpisem. Ty je možno ověřit na poště, obecním úřadě nebo u notáře.

 

provedeme tržní ocenění nemovitosti

Náš vyškolený interní znalec provede obhlídku nemovitosti a určí její tržní cenu. Prohlídka nemovitosti je zdarma a trvá přibližně třicet minut. Při prohlídce si vyzvedneme ověřené plné moci.

 

zajistíme vyčíslení Vašich závazků

Na základě Vámi udělené plné moci zjistíme od příslušných exekutorů skutečné zůstatky Vašich závazků. Na základě zjištěných informací Vám zašleme kalkulaci nákladů.

 

příprava a podpis smluvních dokumentů

Na základě získaných informací vypracujeme Smlouvy o zápůjčce, Smlouvy o zřízení zástavního práva a případně Smlouvy o zprostředkování prodeje. Náhled smluvní dokumentace Vám zašleme k prostudování před jejím podpisem.

 

vyplacení exekucí

Po podpisu smluvních dokumentů uhradíme Vaše závazky příslušným exekutorům a na místně příslušný katastrální úřad vložíme dokumenty o ukončení exekucí a Smlouvu o zřízení zástavního práva.

 

Za žádný výše uvedený úkon u nás neplatíte nic dopředu. Jediné co budete platit je provize, která je splatná až po vyvázání exekucí !

Po celou dobu bude nemovitost ve vašem vlastnictví, žádné zajišťovací převody vlastnického práva!

U nás se držíme okřídleného rčení „za zeptání nic nedáš“. To u nás platí doslovně. Proto nás v případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat na bezplatné lince 800 174 555 nebo na emailu exekuce@realityplus.cz.


bezplatná linka

800 174 555

Úspěšně jsme pomohli již 326 klientům a ušetřili jim přes 127 miliónů Kč. Pomůžeme i vám.